Soner Orhan'ın Tek Kişilik Mikro Güncesi

Personel Mesai Takip Çizelgesi

28 Ocak 2013 Soner ORHAN No Comments

Personel Mesai Takip Çizelgesi

İşyerinizde çalışan personelin çalışma saatleri dışındaki mesai bilgilerini aylık bazda tutabileceğiniz bir Excel personel mesai takip çizelgesidir. Format anonimdir (sahibi benim diyene kadar) kime ait olduğunu bilmiyorum :)

Eğer personelin mesaisini saat hesabıyla tutuyorsanız örneğin H.İçi 9,10 TL ve H.Sonu 17,00 TL diyelim. B2 sütununa 9,10 TL ve B3 Sütununa 17,00 TL yazarsak ve eleman 3,5 saat çalışmışsa bunu (B2*3,5) şeklinde formulleyip kuruşu kuruşuna hesap tutabiliriz.

Yok eğer herkesin mesai saatleri farklı maaş oranlarına göre belirleniyor derseniz her sütunun alt tarafına bir satır daha eklersiniz ve tek tek mesai oranlarını tanımlarsanızda sonuca ulaşabilirsiniz.

Resimden yola çıkarak açıklama yapalım En üstteki satır Ahmet şirketten 180,00 TL mesai alacaklı olduğunu gösterir. Biraz altındaki 280,00 Tl geçen aydan ve bu aydan mesaileri toplamını gösterir. Devir ise geçen aydan ödenmemiş mesai toplamlarını gösterir. Kırmızı ile görünen 15 Ocak Salı günü ise mesai ücreti almış.

Biraz inceleyince bir neticeye varacağınızdan eminim :) Devir elle girilecek unutmayın !!!

  Personel Mesai Takip Çizelgesi İndir

Benzer Yazılar:

aylık mesai takibi, excel, mesai çizelgesi, mesai takip, personel mesai 2013 Yazıları, İnternet Dışı

Leave a Reply

Yorum Onayı: